2026-04-24
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G156HAN02.3 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,6 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080(FHD) 141PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 344,16 × 193,59 (Υ×V) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 347,06 × 196,49 (Υ×V) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 363,8 × 215,9 × 9,8 (Υ×V×Β) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16,7M , 99% sRGB |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 καναλιών, 8-bit) , 30 ακροδέκτες , τερματικό |
| Τάση Εισόδου | 3,3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργία: -30 ~ 70 °C ; Αποθήκευση: -30 ~ 70 °C |