2026-04-30
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G156HAN02.302 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 344.16(Π)×193.59(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 347.06(Π)×196.49(Υ) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 363.8(Υ)×215.9(Κ) ×9.3(Β) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 99% sRGB |
| Πηγή Φωτός | WLED , 50K ώρες , Με οδηγό LED |
| Βάρος | 600/660g (Τυπ./Μέγ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Βιομηχανική / Ιατρική Απεικόνιση |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 κανάλια, 8-bit) , 30 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 70 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 70 °C |