2026-04-25
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G156HAN03.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI |
| Μορφή Pixel | Κάθετη Λωρίδα RGB |
| Περιοχή Εμφάνισης | 344.16(Π)×193.59(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 350.66(Π)×216.15(Υ) ×3.2(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.2M 45% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 30K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Σχεδιασμένο Για | Βιομηχανικό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 370g (Μέγ.) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , 30 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |