2026-05-15
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G156HAN04.1 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 347.06 ((W) × 196.49 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 363.8(W) × 215.9(H) × 19(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 1500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 1000 g (μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική, εξωτερική υψηλή φωτεινότητα |
| Διασύνδεση σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινών Συνδέσμος |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |