2026-05-19
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G156HAN05.1 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 344.16 ((W) × 193.59 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M 100%sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διασύνδεση σήματος | Δοκιμαστική μονάδα |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |