2026-04-29
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G156HTN02.1 |
| Μέγεθος οθόνης | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | LCM, α-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 141PPI |
| Συμφωνία | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος ((mm) | 344.16 × 193,59 (H × V) |
| Σύνοψη (mm) | 363.8 × 215,9 × 9,8 (H × V × D) |
| Περιοχή Bezel ((mm) | 3470,06 × 196,49 (H × V) |
| Θεραπεία | Αντιφωτισμός (Haze 25%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 700: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 70/70/60/60 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 8 (τύπος) ((Tr+Td) ms |
| Τρόπος εργασίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 72% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Μάζα | 10,04 κιλά (μέγιστο.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 70 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -10 ~ 70 °C |