2026-05-29
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G156XTN01.1 |
| Μέγεθος πίνακα | 15.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1366 ((RGB) × 768, WXGA, 100PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.232 ((W) × 193.536 ((H) mm |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/70/80 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Στις έξι. |
| Χρόνος απόκρισης | 10 (τύπος) ((Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χλμ. ώρες |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |