2026-04-29
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G156XTN02.0 |
| Μέγεθος πίνακα | 15.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1366 ((RGB) × 768 WXGA 100PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 344.232 ((h) × 193.536 ((v) |
| Μέγεθος περίγραμμα | 359.5 (h) × 223,8 (v) × 3,2 (t) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 400(Τύπος) (Μεταφορά) |
| Γωνία θέασης | 45/45/15/35 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) ((Tr+Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K, 45% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, με LED driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 380g (μέγιστο) |
| Διασύνδεση σήματος | 30 καρφίτσες eDP (1 λωρίδα), eDP1.2, τερματικό |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |