2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G156XW01 V101 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15.6" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA, 100PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 344.232(Π)×193.536(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 347.54(Π)×196.83(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 363.8(Π)×215.9(Υ) ×17.35(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 85/85/80/80 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 6/2 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.7M 70% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED, 50K ώρες, Με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Σχεδιασμένο Για | Βιομηχανικό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 1.25/1.35Kgs (Τυπ./Μέγ.) |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), Σύνδεσμος 30 ακίδων |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |