2026-04-29
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G170EG01 V104 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 17.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×1024, SXGA 96PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 337.92(Π)×270.336(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 341.6(Π)×274.0(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 358.5(Π)×296.5(Υ)×12.95(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/60/80 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη Θέαση στις | 6 η ώρα |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 72%NTSC |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 1.35Kgs (Τυπ.) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 20/10 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit), 30 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |