2026-04-29
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G170ETN03.1 |
| Μέγεθος πίνακα | 17.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 1024 [SXGA] 96PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 341.7 ((W) × 274.1 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 10.8 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (τύπος) [μεταφορά] |
| Γωνία θέασης | 85/85/80/80 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 3.8/1.2 (τύπος) ((Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 9S4P WLED, 30 χλμ. χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 1.27Kgs (Τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες, τερματικό |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |