2026-05-13
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | G170HAN01.0 |
| Μέγεθος πίνακα | 17,0 ίντσες |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)*1920 159PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 305,28*305,28 mm (Υ*Β) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 325,01*319,33*12,2 mm (Υ*Β*Β) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 600 (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000 : 1 (Τύπος) [Μετάδοση] |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 13/12 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ., 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 9S6P WLED, 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανικός |
| Βάρος πίνακα | 1,20 κιλά (Μέγ.) |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή σήματος | eDP (4 Lanes), eDP1.3, τερματικό, 40 pin |
| Τάση εισόδου | 12,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 70 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C |