2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G185XTN01.1 |
| Μέγεθος Πάνελ | 18,5 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1366(RGB)×768, WXGA, 84PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 409,8(Π)×230,4(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 413,4(Π)×234,0(Υ) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 430,4(Π)×254,7(Υ)×11,1(Β) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) [Μετάδοση] |
| Γωνία Θέασης | 85/85/80/80 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16,7M , 72% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 1,44Kgs (Μέγ.) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (1 Lane) , eDP1.2 , 30 ακροδέκτες , τερματικό |
| Τάση Εισόδου | 5,0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργία: 0 ~ 60 °C ; Αποθήκευση: -20 ~ 60 °C |