2026-04-24
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G190EAN01.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 19.0" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 376.32(Π)×301.056(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 380.32(Π)×305.06(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 396(Π)×324(Υ) ×17.5(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 13/12 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | 9S6P WLED , 50K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | 1.55Kgs (Τυπ.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική / Ιατρική Απεικόνιση |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (2 κανάλια, 8-bit) , 30 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 5.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |