2026-04-30
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G190EAN01.6 |
| Μέγεθος πίνακα | 19.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 1024SXGA 86PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 376.32 ((H) × 301.056 ((V) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 380.32 ((H) × 305.06 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 396 ((H) × 324 ((V) × 15,8 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 330 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (τύπος) [μεταφορά] |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 13/12 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χλμ. ώρα, με LED driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 10,70±0,15 κιλά |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική ιατρική απεικόνιση εξωτερικού |
| Διασύνδεση σήματος | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C |