2026-04-25
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G190EG02 V104 |
| Μέγεθος πίνακα | 19.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 1024SXGA 86PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 376.32 ((H) × 301.056 ((V) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 380.32 ((H) × 305.06 ((V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 396 ((H) × 324 ((V) × 15,8 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 2000(Τύπος) (Μεταφορά) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | MVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό. |
| Χρόνος απόκρισης | 15/5 (Τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 70% NTSC. |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χλμ. ώρα, με LED driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 1.74 κιλά (Τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική ιατρική απεικόνιση |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | 30 πινών LVDS (2 ch, 8-bit), τερματικό |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C |