2026-05-18
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G190ETN01.3 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 19.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 380.3(W) × 305.1 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 396 ((H) × 324 ((V) × 11,7 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | - |
| Χρόνος απόκρισης | 22/3 (Τύπος) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 72% NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED [12S4P], 30 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Παιχνίδια |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 8-bit), 30 πινώνΣυνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 70 °C |