2026-05-16
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G190ETN03.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 19.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 800: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 22/3 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Καλή θέα στο | - |
| Τρόπος εργασίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M |
| Πίσω φωτισμός | WLED |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Παιχνίδια |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | Συνδετήρας LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Προμήθεια τάσης | 5.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C |