2026-05-11
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | G215HVN01.001 |
| Μέγεθος πίνακα | 21,5" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080 FHD 102PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 476,64 × 268,11 mm (Υ×V) |
| Άνοιγμα στεφάνης | 479,84× 271,31 mm (Υ×V) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 495,6 × 292,2 × 13,2 mm (Υ×V×Β) |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 300 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 5000:1 (Τύπος) (Μετάδοση) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA3, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 20/5 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ., 98% sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED [13S5P] , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος πίνακα | 160 γρ. (Τύπ.) |
| Διεπαφή σήματος | 30 ακίδες LVDS (2 ch, 8-bit) , τερματικό |
| Τάση εισόδου | 5,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |