2026-04-25
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G215HVN01.3 |
| Μέγεθος πίνακα | 21.5" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 102PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 479.84 ((W) × 271.31 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 23.5 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | ΒΑ, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό. |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 20/5 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 18S4P × 2CN WLED, 50K ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανική |
| Βάρος του πάνελ | 10,85±0,19 κιλά |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 5.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |