2026-05-14
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G230HAN01.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 23,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD 95PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 509,184 (Π)×286,416 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Περίγραμμα Δημ. | 533,2(H)×312(V)×11(D) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτικό |
| Φωτεινότητα | - |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τύπος) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8/8 (Τύπ.)(Tr/Td), 14 (Τύπ.)(Ζ έως Ζ) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16,7 εκατ. 72% NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανικό, τυχερό παιχνίδι |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Πίνακας αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Τροφοδοτικό | 5,0V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |