2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G240UAN01.1 |
| Μέγεθος Πάνελ | 24,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1200 WUXGA 94PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 518,4(Π)×324(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 521,4(Π)×327,0(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 546,4(Π)×352(Υ) ×18,6(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική |
| Φωτεινότητα | 850 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 14 (Τυπ.)(Tr+Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 1,07B , 88% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 3,67/3,75Kgs (Τυπ./Μέγ.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Ιατρική Απεικόνιση Εξωτερικού Χώρου Υψηλή Φωτεινότητα |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή Σήματος | 51 ακίδες LVDS (2 κανάλια, 10-bit) , ακροδέκτης |
| Τάση Εισόδου | 12,0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |