2026-05-11
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G270QAN01.3 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 2560(RGB)×1440, Quad-HD 108PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 596,736 (Π)×335,664 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Λάμψη | 400 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1600:1 (Τύπ.) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8/8 (Τύπος) (Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7M 98%DCI-P3 |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Βάρος πίνακα | - |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική, Ιατρική Απεικόνιση |
| Διεπαφή σήματος | Σύνδεσμος LVDS (4 ch, 8 bit), 92 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 5,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |