2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G270QAN02.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 27,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 2560(RGB)×1440 Quad-HD 108PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 596,736(Π)×335,664(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 606,44(Π)×355,56(Υ)×15,03(Β) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 8/8 (Τυπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16,7M , 99% sRGB |
| Τύπος Λάμπας | WLED [4 σειρές] , 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 3,50Kgs (Τυπ.) |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διεπαφή Σήματος | 70 ακίδες LVDS (4 κανάλια, 8-bit) , ακροδέκτης |
| Τάση Εισόδου | 5,0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |