2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G270ZAN01.3 |
| Μέγεθος Πάνελ | 27,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 596,16(Π)×335,34(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 602,0(Π)×340,4(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 630(Π)×368,2(Υ)×19,8(Β) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 16/25 (Τυπ./Μέγ.)(Tr+Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16,7M , 99% Adobe RGB |
| Τύπος Λάμπας | 10S8P WLED , 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 3,40Kgs (Τυπ.) |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική Ιατρική Απεικόνιση |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5,4G/lane) , 51 ακροδέκτες , τερματικό |
| Τάση Εισόδου | 12,0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |