2026-04-30
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G270ZAN01.5 |
| Μέγεθος Πάνελ | 27,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD, 163PPI |
| Μορφή Pixel | Κάθετη Λωρίδα RGB |
| Περιοχή Εμφάνισης | 596,16 × 335,34 mm (Π×Υ) |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 601,6 × 340,16 mm (Π×Υ) |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 613,6 × 356,85 × 14,95 mm (Π×Υ×Β) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 16 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 1,07B 93% DCI-P3 |
| Τύπος Λάμπας | WLED [15S4P×2CN] , 50K ώρες , Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 2,70Kgs (Τυπ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Βιομηχανική Ιατρική Απεικόνιση |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (4 Lanes) , HBR2 (5,4G/lane) , 51 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 12,0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |