2026-05-15
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G270ZAN01.7 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 27.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 596.16 ((W) × 335.14 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 14501 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 16 (τύπος) (Tr+Td) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 98% DCI-P3 |
| Πηγή φωτός | WLED, 50 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό. |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανική / Ιατρική απεικόνιση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | eDP |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |