2026-05-14
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | G286HAN01.0 |
| Μέγεθος πίνακα | 28,6 ίντσες (1/2 κοπή 32,0") |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×540, 69 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 698,4 (Π) × 196,425 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 702,4(Π)×200,43(Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 731,46(Π)×229,49(Υ)×21,34(Β) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 1000 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τύπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 16/9 (Τύπος) (Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκατ., 72% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Διεπαφή σήματος | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , τερματικό |
| Τάση εισόδου | 12,0 V (Τύπ.) |
| Περιβάλλο | Λειτουργία: 0 ~ 50 °C ; Αποθήκευση: -20 ~ 60 °C |