2026-03-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 2.4" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 240 ((RGB) × 320, QVGA 166PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 36.72 ((W) × 48.96 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 38.12 ((W) × 50.36 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 41.32 × 60.26 × 2.25 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 700: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 30 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Βαθμό χρώματος | 262K 70%NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 1S4PWLED, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | ΔΕΠ |
| Χρησιμοποιείται για | Χειροκίνητο & PDA |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 90Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | 9-bit 8080 παράλληλος, 30 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 2.8V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -35 ~ 80 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C |