2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LMS430HF28 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 4.3" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 480×272(RGB), WQVGA 128PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Οριζόντια Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 95.04(Π)×53.856(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 96.44(Π)×55.23(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 105.5(Π)×67.2(Υ)×2.95(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² (Τυπ.) |
| Γωνία Θέασης | 70/70/70/70 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 50%NTSC |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 45.0g (Τυπ.) |
| Επιφάνεια | - |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | VA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 17/15 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Τύπος Λάμπας | 10S1P WLED, Χωρίς Οδηγό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Οθόνη Αυτοκινήτου、Φορητή Πλοήγηση |
| Διεπαφή Σήματος | Παράλληλο RGB (1 κανάλι, 8-bit), 50 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 70 °C ;Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C |