2026-04-10
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LMS500HF16 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 480×272 ((RGB), WQVGA 109PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 110.88 ((W) × 62.832 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 116.3 ((W) × 67.3 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 17/15 (Τύπος) |
| Γωνία θέασης | 70/70/70/70 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | ΒΑ, κανονικά μαύρος, TMR |
| Χρώμα υποστήριξης | 65K 47%NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED [7S2P], W/O Οδηγός |
| Βάρος | 65.4g (τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Χειροκίνητο & PDA |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | PCAP, I2C |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλο RGB (1 χλμ, 4 bit), 50 πινάκιαFPC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/3.3V (τύπος) ((VDDIO/VDD) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C |