2026-04-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιουνίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1366×768 ((RGB), WXGA 49PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 697.685 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 713 ((W) × 410,5 ((H) × 1,3 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτισμός (Haze 2%), σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 40001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 20 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 60,9% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 68% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COFΕγκατασκευασμένα 1 τσιπ πηγής |
| Βάρος του πάνελ | 800 g (τύπος) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | ΛΒΔΣ (1 ch, 8 bit), 30 πινών Συνδέτης |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |