2026-04-10
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 10ης Ιανουαρίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1366×768 ((RGB), WXGA 49PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 697.685 ((W) × 392.256 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 713 × 410,5 × 1,3 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφως |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 5000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 20 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | ΠΒΑ, συνήθως μαύρο, διαπεραστικό |
| Δάχος γυαλιού | 00,40+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | - |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 68% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 800 g (τύπος) |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 πινώνΣυνδετήρας |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |