2026-03-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSC320HF02-W |
| Διαγώνιο μέγεθος | 32.0" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 69PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 698.4 ((W) × 392.85 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 710.4 ((W) × 406.45 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 40,8% (τύπος) (με πολωτή) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 100%sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COF Ενσωματωμένα 6 τσιπ πηγής |
| Βάρος του πάνελ | 850 g (τύπος) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 πινέςΣυνδέτης |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |