2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC400FJ02-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 40" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 110PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 884.736(W)×497.664(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 894.736(W)×508.664(H)×1.4(D) mm |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Πάχος Πλάκας | - |
| Υποστήριξη Χρωμάτων | 16.7M/1.07B 100% sRGB |
| Βάρος | 1.36/1.50Kgs (Τυπ./Μέγ.) |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Επεξεργασία | Γυαλάδα (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (2H), Αντιθαμβωτικό |
| Αναλογία Αντίθεσης | 5200:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 6 (Τυπ.)(G to G) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | PVA3, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Διαπερατότητα | 4.2% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Πηγή Φωτός | Χωρίς οπίσθιο φωτισμό |
| Σχεδιασμένο Για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | Ενσωματωμένα τσιπ COF 12 πηγής + 16 πύλης |
| Τύπος Διεπαφής | V-by-One 8 λωρίδες 51 ακίδες Συνδετήρας |
| Τροφοδοτικό | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |