2026-03-26
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSC400HN03-W |
| Διαγώνιο μέγεθος | 40 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920×1080 ((RGB), FHD 55PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 885.6 ((W) × 498.15 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 899.6 ((W) × 513.95 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | 00,50+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 5.95% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 69% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COFΕγκατασκευασμένα 2 τσιπ πηγής |
| Βάρος του πάνελ | 1.50Kgs (Τύπος.) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 10-bit), 51 πινών |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |