2026-04-01
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSC400HN06-W |
| Διαγώνιο μέγεθος | 40 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 55PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 885.6 ((W) × 498.15 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 895.6 ((W) × 510.65 ((H) × 1.2 ((D) |
| Φωτεινότητα | 0 (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Δάχος γυαλιού | 00,40+0,40 mm |
| Βαθμό χρώματος | 1.07Β 100% sRGB |
| Μάζα | 1.30Kgs (Τύπος.) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αντιδιαστολή | 5000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | CPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Ανταπόκριση | 22 (τύπος) (G έως G) ms |
| Διαπερατότητα | 50,6% (τύπος) (με πολωτή) |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα τσιπάκια πηγής COF6 |
| Τύπος σήματος | Επικοινωνία LVDS (2 ch, 10-bit), 51 πινών |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |