2026-03-26
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 43 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 103PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 940.95 ((W) × 529.29 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 950.95(H) × 541.14(V) × 1.2 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 55001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | 00,40+0,40 mm |
| Διαβίβαση | 4.46% (Τύπος) (με πολωτικό) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 100%sRGB |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 1.30Kgs (Τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Ενσωματωμένα 12 τσιπ πηγής |
| Τύπος διεπαφής | V-by-One 8 λωρίδες, 51 πινάκια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C. Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |