2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC480FN03 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 48" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 92PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1054.08(Π)×592.92(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 1068.08(Π)×608.92(Υ)×1.8(Β) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 2.3%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 8 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | SVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Γυαλιού | 0.70+0.70 mm |
| Διαπερατότητα | 3.6% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Βάθος Χρώματος | 1.07B 68%NTSC |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς οπίσθιο φωτισμό |
| Μάζα | 2.70Kgs (Τυπ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγών IC | Ενσωματωμένα τσιπ COF 12 πηγών + 16 πύλων |
| Τύπος Σήματος | V-by-One 8 λωρίδων, 56 ακροδεκτών |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Βαθμολογίες | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |