2026-04-02
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουνίου 2002. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 48 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840×2160 ((RGB), UHD 92PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1054.08 ((W) × 592.92 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1068.08 ((W) × 608.92 ((H) × 1.2 ((D) mm |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Βαθμός γυαλιού | - |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 1.07Β 68% NTSC |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος | 10,70/1,90 κιλά (τύπος/μέγιστο.) |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αντιδιαστολή | 50001 (τύπος) (TM) |
| Τρόπος εμφάνισης | SPVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Διαπερατότητα | 40,6% (τύπος) (με πολωτή) |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 πινάκια |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |