2026-03-30
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC490FF02-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 49" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 90PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 1084.28(W)×614.25(H)×1.3(D) |
| Φωτεινότητα | 0 (cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Πάχος Γυαλιού | 0.40+0.50 mm |
| Βάθος Χρώματος | 1.07B 100% sRGB |
| Βάρος | 1.80Kgs (Τυπ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 5400 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | SVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Απόκριση | 6 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Διαπερατότητα | 3.9% (Τυπ.)(με πολωτή) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς οπίσθιο φωτισμό |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Λίστα IC Οδηγού | Ενσωματωμένα τσιπ πηγής COF12 |
| Τύπος Σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |