2026-04-09
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουνίου 2006. |
| Διαγώνιο μέγεθος | 49 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 90PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1073.78(W) × 604 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 1083.78 ((H) × 615.5 ((V) × 1.4 ((D) mm |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (2H), αντιαντανάκλαση |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 55001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 8 (τύπος) (G έως G) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος πλάκας | 00,40+0,50 mm |
| Διαβίβαση | 40,5% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Χρώμα υποστήριξης | 1.07Β 69% NTSC |
| Πηγή φωτός | Χωρίς B/L |
| Βάρος | 1.90Kgs (Τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ποσοστό καρέ | 120Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COF Ενσωματωμένα 12 τσιπ πηγής |
| Τύπος διεπαφής | V-by-One 8 λωρίδες, 56 πινάκια |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |