2026-04-02
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC490FN11-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 49" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 90PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 1087.78(W)×617.8(H)×1.3(D) mm |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Βάθος Γυαλιού | 0.40+0.50 mm |
| Χρώματα Οθόνης | 1.07B 68%NTSC |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | 1.85Kgs (Τυπ.) |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική (Ομίχλη 2.3%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 6000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | SVA, Κανονικά Μαύρη, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(G to G) |
| Διαπερατότητα | 5.0% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Εφαρμογή | Τηλεοράσεις |
| Οδηγός IC | COFΕνσωματωμένα 4 τσιπ πηγής |
| Διεπαφή Σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |