2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC490HN02-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 49" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920×1080(RGB), FHD 45PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Οριζόντια Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1073.78(W)×604(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 1078.78(H)×617.8(V)×1.3(D) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 6000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(G to G) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | SVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Πλάκας | - |
| Διαπερατότητα | 6.9% (Τυπ.)(με πολωτή) |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 99%NTSC |
| Πηγή Φωτός | Χωρίς οπίσθιο φωτισμό |
| Βάρος | 1.70Kgs (Τυπ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | Ενσωματωμένα τσιπ 2 πηγών COF |
| Τύπος Διεπαφής | LVDS (2 κανάλια, 10-bit), 51 ακροδέκτες |
| Τροφοδοτικό | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |