2026-04-06
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC550HF02-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 55" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080, FHD 40PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1209.6(W)×680.4(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα (mm) | 1223.6(W)×697.1(H)×1.8(D) |
| Φωτεινότητα | 0 (cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Πάχος Γυαλιού | 0.70+0.70 mm |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 68% NTSC |
| Μάζα | 3.34Kgs (Τυπ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120Hz |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 2%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | SPVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Απόκριση | 6 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Διαπερατότητα | 6.5% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγού IC | Ενσωματωμένα τσιπ πηγής COF6 |
| Τύπος Σήματος | LVDS (4 ch, 10-bit), 92 ακροδέκτες Συνδετήρας |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |