2026-03-27
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | LSC550HN07 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 55 ίντσες. |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1209.6 ((W) × 680,4 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 12190,6 × 692,9 × 1,3 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 5000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 6 (τύπος) (G έως G) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Δάχος γυαλιού | 00,40+0,50 mm |
| Διαπερατότητα | 70,0% (τύπος) (με πολωτή) |
| Βαθμό χρώματος | 1.07Β 99%sRGB |
| Πίσω φωτισμός | Χωρίς B/L |
| Μάζα | 2.33Kgs (Τύπος.) |
| Χρησιμοποιείται για | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κατάλογος IC οδηγού | Ενσωματωμένα κύτταρα πηγής COF 6 |
| Τύπος σήματος | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 πινέςΣυνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 12.0V (τύπος.) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |