2026-04-08
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | Αεροπορικές γραμμές |
| Διαγώνιο μέγεθος | 65" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Απόφαση | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 68PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 1428.48 ((W) × 803.52 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 1438.73(W) × 815.02 ((H) × 1.3 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφως (Haze 2,3%), σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m2 |
| Αντιδιαστολή | 55001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | SVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 6 (τύπος) (G έως G) |
| Βαθμός γυαλιού | - |
| Διαπερατότητα | 50,1% (τύπος) (με πολωτήρα) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 100%sRGB |
| Τύπος λαμπτήρα | Χωρίς B/L |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | COFΕγκατασκευασμένα 12 τσιπ πηγής |
| Βάρος του πάνελ | 3.20Kgs (Τύπος.) |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικά τηλεοράματα |
| Διασύνδεση σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 καρφίτσες |
| Τεχνολογία | 12.0V (τύπος.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |