2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC650FJ03-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 65" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1428.48(Π)×803.52(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 1438.48(Π)×813.62(Υ)×1.5(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Πάχος Πλάκας | 0.50+0.50 mm |
| Υποστήριξη Χρώματος | 16.7M 100% sRGB |
| Βάρος | 3.60Kgs (Τυπ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120Hz |
| Επεξεργασία | Γυαλάδα (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Αντίθεση | 3500:1 (Τυπ.) (TM) |
| Χρόνος Απόκρισης | 6 (Τυπ.)(G to G) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | SPVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Διαπερατότητα | 3.7% (Τυπ.)(με πολωτή) |
| Πηγή Φωτός | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Σχεδιασμένο Για | Τηλεοράσεις |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρεια D-IC | Ενσωματωμένο COF 24 πηγές + 16 πύλες τσιπ |
| Τύπος Διασύνδεσης | V-by-One 16 λωρίδες, 92 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία | 12.0V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |