2026-03-13
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC650FN01-W |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 65" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1428.48(Π)×803.52(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 1438.48 × 814.52× 1.5 (Υ×Π×Β) |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό (Ομίχλη 2.3%), Σκληρή επίστρωση (2H) |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | 4500 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Απόκριση | 8 (Τυπ.)(G to G) ms |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Λειτουργία Εργασίας | SPVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Πάχος Γυαλιού | - |
| Διαπερατότητα | 4.6% (Τυπ.)(με Πολωτή) |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M/1.07B 100%sRGB |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Μάζα | 3.60Kgs (Τυπ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Τηλεοράσεις |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Λίστα Οδηγών IC | Ενσωματωμένα COF16 πηγές + 16 τσιπ πύλης |
| Τύπος Σήματος | V-by-One 8 λωρίδες, 51 ακροδέκτες Σύνδεσης |
| Τροφοδοσία Τάσης | 12.0V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |