2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | LSC650FN04-H01 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 65" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Ανάλυση | 3840(RGB)×2160, UHD 68PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 1428.48(Π)×803.52(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 1438.48(Π)×811.07(Υ)×1.3(Β) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Φωτεινότητα | 0 cd/m² |
| Αναλογία Αντίθεσης | - |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | SVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | 8 (Τυπ.)(G to G) |
| Βάθος Γυαλιού | 0.40+0.50 mm |
| Διαπερατότητα | - |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M/1.07B 68%NTSC |
| Τύπος Λάμπας | Χωρίς Οπίσθιο Φωτισμό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος Πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Τηλεοράσεις |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |